sobota, marca 11, 2017

KREMOWE I ODMŁADZAJĄCE MASŁO DO CIAŁA VIS PLANTIS | OLEJ ARGANOWY I FIGI

Jakiś czas dotarła mnie przesyłka-niespodzianka od marki Elfa Pharm. Znalazłam w niej kilka ciekawych produktów, których recenzją na pewno się z Wami podzielę w najbliższym czasie :)
Już dzisiaj przychodzę do Was z moimi wrażeniami na temat jednego z tych produktów, a mianowicie Kremowego masła do ciała z olejkiem arganowym i figami :)
O tym czy produkt się u mnie sprawdził oraz co o nim sądzę przeczytacie już poniżej :)

KREMOWE I ODMŁADZAJĄCE MASŁO DO CIAŁA VIS PLANTIS - OLEJ ARGANOWY I FIGI

KREMOWE ODMŁADZAJĄCE MASŁO DO CIAŁA VIS PLANTIS OLEJEK ARGANOWY I FIGI


Co obiecuje nam producent ?
Zapewnia intensywną odnowę, regenerację i nawilżenie. Wygładza, przywraca skórze jędrność i elastyczność już po pierwszym użyciu. Poprawia jej koloryt i odświeża.

Pozwala dłużej zachować młodość skóry dzięki synergii wielu emolientów i cennego oleju arganowego, które odżywiają, a także odbudowują ochronną barierę lipidową. Ekstrakt z owoców figi i mocznik są źródłem odnowy dla zmęczonej, pozbawionej energii, suchej skóry. Ciepły, relaksujący zapach dojrzałych owoców łączy pielęgnację z przyjemnością stosowania. Masło łatwo się wchłania i daje delikatny, opalizujący efekt.

Weryfikacja obietnic
KREMOWE I ODMŁADZAJĄCE MASŁO DO CIAŁA VIS PLANTIS - OLEJ ARGANOWY I FIGI

Jeśli chodzi o stosowanie balsamów lub maseł do ciała jestem w tym strasznie nieregularna. Zazwyczaj brakuje mi po prostu na nie czasu - wieczorem biorę szybki prysznic i jedyne o czym marzę to sen ♥
Jeśli już zdecyduję się na balsamowanie produkt musi po pierwsze nie zawierać w sobie parafiny, po drugie szybko się wchłaniać, a po trzecie mieć ładny i nie duszący zapach.
Czy masło marki Vis Plantis odpowiada wszystkim moim wymaganiom ? Zdecydowanie tak ! ♥

KREMOWE I ODMŁADZAJĄCE MASŁO DO CIAŁA VIS PLANTIS - OLEJ ARGANOWY I FIGI

Masło jest gęste, treściwe, ale szybko się wchłania, dzięki czemu nie tracę czasu oczekując aż się wchłonie. Nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę. Po jego zastosowaniu skóra jest odżywiona, a uczucie nawilżenie czuć jeszcze rankiem. 
Jest to produkt idealny - treściwy, nawilżający, a przy tym nie powodujący uczucia lepkości lub obciążenia skóry. Szybko się wchłania, przepięknie pachnie oraz regeneruje skórę :)

Stosujecie masła do ciała ? Znacie markę Vis Plantis ?4 komentarze:

Copyright © 2017 Kosmetyczna strona życia