czwartek, sierpnia 31, 2017

PICIE WODY POZA DOMEM | BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

Kilka dni temu pisałam Wam o zaletach picia wody oraz o tym, co zawiera woda z kranu i dlaczego warto ją pić (klik!). Przedstawiłam Wam wtedy mojego nowego, domowego przyjaciela, a mianowicie dzbanek filtrujący marki Dafi (klik!). Jest to jednak rozwiązanie stacjonarne, z którego z powodzeniem korzystam w domu, jednak nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez butelki wody w torbie, więc szukałam jakiegoś prostego rozwiązania i znalazłam. Jest to butelka filtrująca Dafi (klik!)

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

Butelka wykonana jest z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu jest lekka. Ergonomiczny kształt sprawia, że używa się jej w łatwością. Jest to butelka wielokrotnego użytku, dlatego jest idealna dla tych, których dbają o środowisko.

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

Wyposażona jest w filtr węglowy i wygodny kalendarz, który odmierza nam czas do wymiany filtra. Jej ogromnym plusem jest sportowy korek, który ułatwia nam korzystanie z niej, a przede wszystkim zapewnia szczelność.

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

To, co sprawia, że butelka towarzyszy mi wszędzie, gdzie poruszam się poza domem jest to, że mam dostęp do wody praktycznie w każdym miejscu. Wystarczy nalać wody i możemy cieszyć się smaczną i oczyszczoną wodą. Filtr pozbawia wodę z kranu zawartości chloru oraz smak. Filtr węglowy składa się z węgla aktywnego, który jest otrzymywany z łupin orzecha kokosowego.

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

Dzięki używaniu butelki Dafi przyczyniamy się do ochrony środowiska. Jeden filtr zastępuje aż 300 półlitrowych butelek PET, co daje prawie 27 kg plastiku, które dzięki nam nie trafią do środowiska.
Używanie butelki to nie tylko nasze działanie na rzecz środowiska, ale również oszczędność dla naszego portfela.

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI
Podkładka - Fobe (klik!)

Butelka jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Ja zdecydowałam się na kolor miętowy, jednak jeśli wśród dostępnych kolorów nie znajdziecie takiego, który Wam się spodoba możecie w pełni zaprojektować swoją butelkę. Dodatkową opcją jest wykonanie graweru.

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

Z butelki korzystam już prawie miesiąc i nie wyobrażam sobie teraz, żeby mogło jej zabraknąć w mojej torebce. Lekkość i poręczność to jej ogromne plusy. Zajmuje niewiele miejsca w torebce, jest trwała i wytrzymała. Ważna też jest jej szczelność, dzięki czemu mogę bez problemu wrzucić ją do torebki i nie muszę martwić się o przypadkowe zalanie jej zawartości. 

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

Butelka jest idealna dla każdego, a szczególnie dla osób aktywnych, prowadzących zdrowy tryb życia i chcących zadbać o środowisko. Picie wody jest niezmiernie ważne, wpływa na wiele procesów w naszym organizmie i zapewnia nam zdrowie oraz urodę. Dlatego pamiętajmy, żeby w codziennym pędzie nie zapomnieć o nawadnianiu naszego organizmu :)

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

Pijecie wodę z kranu czy raczej decydujecie się na butelkowaną ?


8 komentarzy:

 1. Piję wodę zawsze i zwłaszcza teraz w okresie wakacji to jest naprawdę irytujące kiedy prawie za każdym razem muszę kupować kolejna butelkę wody. Masz może jakiś kod rabatowy na złożone zamówienia?
  Butelka warta inwestycji! ,)

  OdpowiedzUsuń
 2. Praktyczne rozwiązanie, bardzo mnie kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Kuna System www.kunasystem.pl/ kupisz najlepsze filtry do wody. Nie zwlekaj!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry sposób na to, by mieć wodę zawsze pod ręką, chociaż osobiście mimo wszystko wolę wodę butelkowaną.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Kosmetyczna strona życia