środa, lutego 21, 2018

SOCZYSTA PIELĘGNACJA UST | NIVEA | PIELĘGNUJĄCY BALSAM DO UST W KULCE | MALINA I CZERWONE JABŁKO

Jak wiecie od dłuższego już czasu należę do Klubu Przyjaciółek Nivea, w ramach którego mam możliwość testowania nowości tej marki. Tym razem do testów otrzymałam jakże uroczy balsam do ust w kulce w wersji malina i czerwone jabłko. Od samego początku byłam go bardzo ciekawa i jestem bardzo zadowolona z tego, że trafiła mi się właśnie ta wersja.

NIVEA PIELĘGNUJĄCY BALSAM DO UST W KULCE MALINA I CZERWONE JABŁKO

NIVEA PIELĘGNUJĄCY BALSAM W KULCE MALINA I CZERWONE JABŁKO


NIVEA PIELĘGNUJĄCY BALSAM DO UST W KULCE MALINA I CZERWONE JABŁKO
Gwiazdki, napis love - Wszystko co kocham (klik!)

Co obiecuje nam producent ?
Zapewnia intensywną pielęgnację i długotrwałe nawilżenie ust, dzięki formule wzbogaconej masłem shea i olejkiem rycynowym. Dla miękkich i zauważalnie gładkich ust o owocowym zapachu maliny i czerwonego jabłka.
  • Formuła wzbogacona masłem shea i olejkiem rycynowym
  • Intensywnie pielęgnuje i długotrwale nawilża
  • Zapewnia miękkie i zauważalnie gładkie usta
  • Owocowy zapach maliny i czerwonego jabłka
Weryfikacja obietnic

NIVEA PIELĘGNUJĄCY BALSAM DO UST W KULCE MALINA I CZERWONE JABŁKO

Zimą moje usta cierpią prawidziwe katusze. Nie ma dnia, żebym nie narzekała na ich stan - są zazwyczaj przesuszone, z suchymi skórkami, popękane i bolące. Ratunku szukałam już w różnych produktach, jednak większość z nich przynosi efekt na chwilę, najcześciej na czas przebywania produktu na ustach. 
Drugą rzeczą jest też to, że brzydzą mnie wszystkie mega tłuste wazeliny i tym podobne rzeczy, które potem pozostawiają ślady na kubkach czy szklankach. Dlatego szukam produktu, który nawilży moje usta na długo, zapewni im komfort i regenerację przez większość dnia, a przy okazji nie obtłuści mi wszystkich szklanek i kubków, których używam. 

NIVEA PIELĘGNUJĄCY BALSAM DO UST W KULCE MALINA I CZERWONE JABŁKO

Balsam w kulce od Nivea ma małe i poręczne opakowanie kryjące w sobie (w moim przypadku) różowy produkt. Pachnie bardzo ładnie i delikatnie, a smakuje przepysznie ;) 
Przy kontakcie z ustami konsystencja balsamu staje się niezwykle przyjemna. Z łatwością sunie nawet po popękanych ustach nie sprawiając dodatkowego bólu. Kształt produktu zdecydowanie ułatwia aplikację - jest ona szybka i bezproblemowa. Nawilżenie jest odczuwalne praktycznie natychmiast. Nawet po wchłonięciu balsamu usta nadal są miękkie i zregenerowane. 
Oprócz właściwości pielęgnacyjnych balsam zapewnia bardzo ładny wygląd ust dodając im lekkiego i świeżego blasku. 

NIVEA PIELĘGNUJĄCY BALSAM DO UST W KULCE MALINA I CZERWONE JABŁKO
Talerzyk, miseczka - Cera Michi (klik!)
Podczas używania tego balsamu mogę zapomnieć o suchych skórkach, przesuszeniu czy pęknięciach. Balsam zapewnia mi długotrwałe nawilżenie i regenerację, a dzięki małym rozmiarom może mi towarzyszyć w każdym miejscu. 

Jakich balsamów do ust najczęściej używacie ?


6 komentarzy:

Copyright © 2017 Kosmetyczna strona życia