sobota, marca 17, 2018

JAK PORADZIĆ SOBIE Z SEZONOWYM WYPADANIEM RZĘS I BRWI | PRODUKTY MARKI HERMZ W AKCJI | ODŻYWKA DO RZĘS POSH LASH ORAZ ODŻYWKA DO BRWI POSH BROW

Muszę przyznać, że praktycznie nigdy nie miałam problemów ani z rzęsami ani z brwiami. Zawsze były gęste, mocne i praktycznie w ogóle nie wypadały. Ostatnimi czasy jednak dużo dzieje zarówno w moim życiu prywatnym, jak i zawodowym, a to niestety odbija się na stanie mojego zdrowia, a pośrednio dotknęło to właśnie moje brwi i rzęsy. W okolicach początku stycznia zauważyłam pierwsze niepokojące objawy, czyli wypadanie rzęs i brwi oraz coraz większe prześwity na brwiach. Postanowiłam coś z tym zrobić i sięgnęłam po produkty marki Hermz (klik!). W skład serii wchodzą dwa produkty: odżywka do rzęs oraz odżywka do brwi. Oba są zapakowane w bardzo piękne opakowania i mają wygodne aplikatory.
Jeśli jesteście ciekawi jak sprawdziły się u mnie te produkty i czy poradziły sobie z moimi problemami to zapraszam do dalszej lektury :)

HERMZ ODŻYWKA DO RZĘS POSH LASH ORAZ ODŻYWKA DO BRWI POSH BROW

HERMZ POSH LASH EYELASH ENHANCER ODŻYWKA DO RZĘS


HERMZ ODŻYWKA DO RZĘS POSH LASH ORAZ ODŻYWKA DO BRWI POSH BROW

Co obiecuje nam producent ?
Odżywka do rzęs Posh Lash wspomaga wzrost, stymuluje odrastanie i hamuje wypadanie rzęs.
Receptura w swoim składzie zawiera najefektywniejszy związek wspomagający wzrost rzęs, który przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosa, przez co rzęsy stają się dłuższe i osiągają znacznie większy rozmiar. Widelash™ - peptydy wzmacniające włókno i cebulkę włosa, zwiększające syntezę keratynocytów w cebulce włosa, kwas hialuronowy wygładza i silnie nawilża, Prodew 500 - kompleks aminokwasów, zapobiegający wypadaniu i wspomagający naprawę oraz chroniący kolor, prowitamina B5 poprawia strukturę włosa.

Weryfikacja obietnic

HERMZ ODŻYWKA DO RZĘS POSH LASH ORAZ ODŻYWKA DO BRWI POSH BROW

Odżywek do rzęs używam niezmiernie rzadko, praktycznie wcale. Po tą sięgnęłam, żeby zahamować ich nadmierne wypadanie. Co do długości nigdy nie miałam z nią problemów i moje rzęsy od zawsze są długie. 
Odżywkę stosuje się raz na dzień, najlepiej na noc. Wygodny aplikator w formie pędzelka nabiera idealną ilość produktu - nic nie skapuje ani nie cieknie. Wystarczy jedno pociągniecie na górnych i jedno na dolnych rzęsach i produkt już jest nałożony. Przy takich produktach zazwyczaj obawiam się podrażnień, bo mam dość wrażliwe oczy, jednak w tym przypadku nic takiego się nie zdarzyło. 
Pierwsze efekty stosowania produktu zauważyłam po ok.2 tygodniach. Wypadanie rzęs zostało zmniejszone o połowę, a rzęsy stały się mocniejsze. Całkowite zahamowanie wypadania rzęs nastąpiło po miesiącu regularnego stosowania. Rzęsy stały się dłuższe oraz mocniejsze, zyskały też ciemniejszą barwę.
Aktualnie używam odżywki podtrzymująco co drugi dzień i na tą chwilę nie zaużywałam powrotu wypadania rzęs. 

HERMZ POSH BROW EYEBROW CONDITIONER ODŻYWKA DO BRWI

HERMZ ODŻYWKA DO RZĘS POSH LASH ORAZ ODŻYWKA DO BRWI POSH BROW

Co obiecuje nam producent ?
Posh Brow wspomaga wzrost, stymuluje odrastanie oraz hamuje wypadanie brwi, które stają się grubsze i gęstsze.
Receptura zawiera najskuteczniejsze składniki aktywne - Widelash™ peptydy wzmacniające włókno i cebulkę włosa, zwiększające syntezę keratynocytów w cebulce włosa, kwas hialuronowy wygładza i silnie nawilża, Prodew 500 - kompleks aminokwasów, zapobiegający wypadaniu i wspomagający naprawę oraz chroniący kolor, prowitamina B5 poprawia strukturę włosa oraz Baicapil™ - ekstrakt z kiełków soi, pszenicy oraz tarczycy bajkalskiej, zwiększający energię komórkową i aktywujący komórki macierzyste mieszka włosowego, chroniąc je jednocześnie przed starzeniem, co finalnie prowadzi do znaczącego zagęszczenia brwi.

Weryfikacja obietnic

HERMZ ODŻYWKA DO RZĘS POSH LASH ORAZ ODŻYWKA DO BRWI POSH BROW

Gdy zaczełam zauważać prześwity na swoich brwiach wiedziałam, że pora sięgnąć po preparat, który pomoże uporać mi się z tym problemem. Posh Brow, podobnie jak Posh Lash ma wygodny aplikator w pędzelku, którym bardzo łatwo nakłada się produkt na problematyczne miejsca. 
Podczas stosowania Posh Brow nie odczułam żadnych skutków ubocznych jego stosowania - skóra nie była podrażniona, ani zaczerwieniona. 
Pierwsze efekty zauważyłam po 3 tygodniach, gdy wypadanie brwi zostało znacznie zmniejszone, a w miejscach, gdzie wypadły poprzednie włoski zaczęły wyrastać nowe. Całkowite zahamowanie wypadania nastąpiło po 1,5 miesiąca regularnego stosowania.
Aktualnie, razem z Posh Lash, używam Posh Brow co drugi dzień dla podtrzymania efektów kuracji. 

Znacie produkty marki Hermz? 


6 komentarzy:

  1. o marce nie slyszalam, ale bardzo ciekawe produkty! sama musze sie zaopatrzyc w jakies serum do brwi, bo mam jedno miejsce bez wloskow ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam bardzo jasne i rzadkie brwi, takie serum mogłoby mi się przydać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znam tych produktów, ale mogę polecić odzywkę do rzęś z Long for Lashes - stosowałam i efekty były widoczne gołym okiem :) Piękne zdjęcia! Kiss!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Kosmetyczna strona życia