sobota, lipca 07, 2018

TONI&GUY | DAMAGE REPAIR | KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW | RECENZJA GOŚCINNA

Dzisiaj chciałam Was zaprosić na recenzję gościnną produktów Toni&Guy. W roli recenzentki wystąpi moja mama.
Z racji tego, że ostatnio dostałam sporo produktów do pielęgnacji włosów, postanowiłam tym zestawem podzielić się z moją mamą, która z chęcią przestestowała cały zestaw Toni&Guy Damage Repair. Kosmetyki te przeznaczone są do pielęgnacji włosów zniszczonych.

TONI&GUY DAMAGE REPAIR

Marka Toni&Guy to międzynarodowa marka salonowa, która wywodzi się z Wielkiej Brytanii,  a dokładnie z Londynu. Ideą przewodnią firmy jest stwierdzenie, że fryzura jest niezbędnym dopełnieniem ubioru. 


TONI&GUY DAMAGE REPAIR

Co sprawia, że nasze włosy są zniszczone? Zależy to od wielu czynników, a najważniejszymi z nich są:
 • nadużywanie suszarki, lokówki i prostownicy,
 • niewłaściwa stylizacja,
 • pielęgnacja niedopasowana do rodzaju włosów, 
 • brak nawilżenia,
 • zbyt silne wiązanie włosów,
 • uboga dieta,
 • mróz, wiatr i słońce,
 • nieumiejętne farbowanie i rozjaśnianie.
Z tymi wszystkimi problemami próbuje poradzić sobie nowa linia do pielęgnacji włosów od Toni&Guy Damage Repair. Czy faktycznie tak jest przekonacie się czytając recenzję mojej mamy :)


TONI&GUY DAMAGE REPAIR

TONI&GUY DAMAGE REPAIR

Linia Damage Repair składa się z trzech produktów:
 • szamponu,
 • odżywki oraz
 • maski.
Opakowania każdego z nich są bardzo wygodne, a swoją stylistyką przyciągają wzrok na sklepowych półkach (produkty Toni&Guy znajdziecie w drogeriach Rossmann). 


TONI&GUY DAMAGE REPAIR

Szampon delikatnie ale skutecznie usuwa z włosów zanieczyszczenia oraz produkty do stylizacji. Moje włosy są bardzo delikatne i wszelkie mocno oczyszczające szampony sprawiają, że wyglądają po umyciu gorzej niż przed. W przypadku tego kosmetyku nic takiego się dzieje. Szampon oprócz bardzo dobrych właściwości myjąch pielęgnuje delikatne i zniszczone włosy, ale ich nie obciąża. Nie zauważyłam również przyśpieszczenia przetłuszczania. Włosy są miękkie oraz przygotowane na dalsze kroki pielęgnacji. 

 
TONI&GUY DAMAGE REPAIR

W mojej pielęgnacji nie może oczywiście zabraknąć odżywki. Kosmetyk od Toni&Guy jest bardzo wydajny. Już jego niewielka ilość wystarcza na pokrycie włosów do ramion. Już podczas spłukiwania jej z włosów można odczuć pierwsze efekty jej zastosowania.
Włosy są miękkie, lejące się i niezwykle gładkie. Rozczesanie mokrych włosów nie jest już problemem. Po wyschnięciu są one pięknie nawilżone oraz odżywione. Pasma nie są obciążone. Włosy przepięknie się błyszczą i tworzą gładką taflę. 

TONI&GUY DAMAGE REPAIR

Raz na tydzień funduję moim włosom małe domowe SPA i nakładam na nie odżywczą maskę. Ta od Toni&Guy ma przyjemną masełkowatą konsystencję. Produkt po nałożeniu nie spływa z włosów. 
Wystarczy już kilka minut pod prysznicem, żeby włosy zyskały wygląd jak po wizycie w dobrym salonie fryzjerskim. Są one niezwykle miękkie, lejące, gładkie oraz pozbawione kołtunów. Pomimo bogatej formuły nie zauważyłam obciążenia włosów, co uważam za ogromny plus. 
Włosy jeszcze długo po zastosowaniu maski przepięknie pachną. 

TONI&GUY DAMAGE REPAIR

Podsumowując, produkty Toni&Guy ogromnie przypadły mi do gustu. Moje włosy dzięki nim odzyskały dawny blask, miękkość oraz gładkość, czego nie udawało mi się osiągnąć już od dłuższego czasu. 
Każdy z kosmetyków przepięknie pachnie, ma wygodne i stylowe opakowanie oraz jest bardzo wydajny. Po ich zastosowaniu moja fryzura zbierała sporo komplementów od znajomych i rodziny, a wiele z tych osób pytało mnie do jakiego salonu chodzę układać włosy. Byli naprawdę pod wielkim wrażeniem, gdy mówiłam im, że to zestaw do domowej pielęgnacji włosów od Toni&Guy działa takie cuda. Gorąco polecam te kosmetyki każdemu, kto marzy o przepięknej fryzurze jak po wizycie u fryzjera. 

TONI&GUY DAMAGE REPAIR

I jak spodobała Wam się recenzja mojej mamy ? Powiem Wam, że nie jest to jej debiut na moim blogu. Już jakiś czas przekazałam jej głos podczas jednej z recenzji i wtedy taki post bardzo przypadł Wam do gustu. Dajcie znać co sądzicie o takich recenzjach gościnnych :)

TONI&GUY DAMAGE REPAIR

Znacie kosmetyki Toni&Guy ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Kosmetyczna strona życia