ANNA

Po czym poznać studenta prawa ? Sam Wam o tym powie :)
Typowy żart słyszany nie tylko wśród znajomych, ale także widziany często w sieci. Czy to prawda ? Niestety, będąc w tym towarzystwie, muszę się z tym zgodzić. Pewnie wielu z Was zastanawia się dlaczego tak jest - powiem Wam - nie mam zielonego pojęcia ! Naprawdę ! Sama często przyłapuję się na tym, że jeśli mam się gdzieś przedstawić, to pierwsze co mówię: "Studiuję prawo". I w żadnym wypadku nie mówię tego żeby się wywyższać - po prostu lubię to co robię, marzyłam o tych studiach, poświęciłam rok ("gap year"), żeby po pierwszej nieudanej rekrutacji dostać się na wymarzony kierunek - po prostu nie wyobrażałam sobie siebie studiującej co innego. Czy teraz po upływie czasu żałuję ? Zdecydowanie nie !

Ale ! Przecież nie tylko studiuję prawo, prawda ? :)
Od prawie 11 lat zajmuję się amatorsko fotografią. Dlatego część z Was może kojarzyć mnie z moich innych kont m.in.:
Instagrama
500px.com
lub bloga, na którym od 2013 wykonuję swój fotograficzny projekt :)
Uwielbiam czytać książki, na które niestety znajduję czas tylko podczas przerwy międzysemestralnej i wakacji - wtedy pochłaniam kilka książek na tydzień.

Bloga urodowego prowadzę od lutego 2016, wcześniej tylko czytałam takie blogi i podziwiałam dziewczyny za wytrwałość i systematyczność. Teraz ja planuję zmierzyć się z tym zadaniem  - życzcie mi powodzenia :)
Copyright © 2017 Kosmetyczna strona życia